Vetus PORTO235 Stainless Steel Marine Air Intake Vent
Voorraad:
Uitverkocht
  • Onze prijzen zijn onderhandelbaar. Laagste prijs garantie!
  • Wereldwijde verzending DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Betaal voor of na levering met Klarna
  • Klanten beoordelen ons met een 8.6
Vragen over dit product? Neem contact met ons op!
Duurzaamheid en Design
Installatie en Gebruik
Belangrijkste Kenmerken
  • Optimale Ventilatie: Ontworpen voor een efficiente luchttoevoer en afvoer.
  • Luxe Afwerking: Hoogglans gepolijst oppervlak dat past bij elke moderne boot of jacht.
  • Eenvoudige Montage: Geschikt voor diverse oppervlakken op uw vaartuig.
Product Specificaties
  • Type: PORTO235
  • Materiaal: Roestvrij Staal (AISI 316)
  • Afwerking: Hoogglans gepolijst
  • Breedte: 235 mm
  • Hoogte: 125 mm
  • Diepte: 115 mm
  • Toepassing: Geschikt voor luchttoevoer en luchtafvoer
SKU: 11111-V120-PORTO235
Kleur: Zilver
Levertijd: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materiaal: RVS
Merk: Vetus
Productcode leverancier: PORTO235
Productconditie: Gebruikt
Zo werkt bieden
1. Selecteer het product
Selecteer het gewenste product uit ons brede assortiment
2. Plaats uw bod
Vul vrijblijvend het bedrag in dat u wil bieden.
3. Wacht op reactie
Wij zullen uw bod beoordelen en u voorzien van een akkoord of een tegenvoorstel.
4. Prijs akkoord
Zijn we beide akkoord over de prijs? Plaats dan de bestelling.
5. Betaal uw bestelling
Plaats uw bestelling en betaal voor of na levering.
6. Ontvang uw product
Kies voor afhaling, of laat onze medewerkers uw order wereldwijd verzenden.
Veelgestelde vragen
Foto's:
Prijzen & Bieden:
Bij Outlet Specialist kunt u een bod uitbrengen op de getoonde prijs.
Indien uw bod wordt geaccepteerd, ontvangt u automatisch een factuur.
Wordt uw bod niet geaccepteerd, dan sturen wij u een vrijblijvend tegenvoorstel.
Bod is Bindend:
Zodra uw bod is geaccepteerd, wordt er automatisch een order voor u aangemaakt.
Retourneren:
Let op wij brengen 20% van het aankoopbedrag in mindering voor de handelingen.