Vetus ZINKAS60C Zink Anode Kit for 60 mm Propeller Shaft
Cena kup teraz:
Stan magazynowy:
Dostępne tylko 1 pozycja w magazynie
  • Nasze ceny są negocjowalne. Gwarancja najniższej ceny!
  • Wysyłka na cały świat DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Zapłać przed lub po dostawie z Klarna
  • Klienci oceniają nas na 8.6
Masz pytania dotyczące tego produktu? Prosimy o kontakt!
Vetus ZINKAS60C Zink Anode Kit voor 60 mm Schroefas � Essentiele Corrosiebescherming
Bescherm uw kostbare schroefas en andere metalen onderdelen onder water met de Vetus ZINKAS60C Zink Anode Kit, speciaal ontworpen voor een schroefas met een diameter van 60 mm. Deze hoogwaardige zinkanode is uw eerste verdedigingslinie tegen elektrolytische corrosie in zout en brak water, waardoor de levensduur van uw bootonderdelen aanzienlijk wordt verlengd.
Product Kenmerken en Specificaties
  • SKU: ZINKAS60C
  • Materiaal: Zink (ideaal voor zout/brak water)
  • Type Anode: Asanode (Kraagmodel)
  • Geschikt voor Asdiameter: 60 mm
  • Gewicht: Circa 1,87 kg (tot 2,60 kg kan voorkomen, afhankelijk van de bron)
  • Anode Buitendiameter: Circa 105 mm
  • Hoogte: Circa 96 mm tot 100 mm
SKU: 11111-V120-ZINKAS60C
Kolor: Zilver
Czas dostawy: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materiał: Zink
Brand: Vetus
Dostawca Kod produktu: ZINKAS60C
Stan produktu: Ongebruikt
Tak działa składanie ofert
1. Wybierz produkt
Wybierz pożądany produkt z naszej szerokiej oferty
2. Złóż swoją ofertę
Wprowadź dobrowolnie kwotę, którą chcesz zaoferować.
3. Czekaj na odpowiedź
Ocenimy Twoją ofertę i przekażemy Ci akceptację lub kontrpropozycję.
4. Zgoda na cenę
Czy obie strony zgadzają się co do ceny? Złóż zamówienie.
5. Zapłać za swoje zamówienie
Złóż zamówienie i zapłać przed lub po dostawie.
6. Odbierz swój produkt
Często zadawane pytania
Zdjęcia:
Ceny i Licytacje:
W Outlet Specialist możesz złożyć ofertę na wyświetlaną cenę.
Jeśli twoja oferta zostanie zaakceptowana, automatycznie otrzymasz fakturę.
Jeśli twoja oferta nie zostanie zaakceptowana, prześlemy ci niezobowiązującą propozycję.
Oferta jest Wiążąca:
Gdy twoja oferta zostanie zaakceptowana, automatycznie zostanie dla ciebie utworzone zamówienie.
Zwroty:
Zasadniczo zakupy nie mogą być zwracane. Czy zamówiłeś niewłaściwy artykuł i chcesz go zwrócić?
Uwaga pobieramy 20% wartości zakupu za obsługę.
Dostawa i Odbiór:
Większość produktów wyświetlanych online jest dostępna od ręki (w 99% przypadków).