Vetus ZINKAS50C Zinc Anode Kit for 50 mm Propeller Shaft
Απόθεμα:
Εξαντλήθηκε
  • Οι τιμές μας είναι διαπραγματεύσιμες. Εγγύηση χαμηλότερης τιμής!
  • Παγκόσμια αποστολή DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση με Klarna
  • Οι πελάτες μας αξιολογούν με 8.6
Ερωτήσεις σχετικά με αυτό το προϊόν; Επικοινωνήστε μαζί μας!
Essentiele Zinkanode voor Schroefas - Vetus ZINKAS50C
Kenmerken en Voordelen:
  • Makkelijke Montage: Tweedelige constructie voor eenvoudige installatie op de schroefas.
  • Hoogwaardig Zink Materiaal: Geschikt voor gebruik in zout wateromgevingen.
Specificaties (ZINKAS50C):
  • Type Anode: As-anode (ringzink)
  • Materiaal: Zink
  • Geschikt voor As Diameter: 50 mm
  • Buitendiameter Anode: 81 mm
  • Hoogte Anode: 71 mm
  • Gewicht (Bruto): Circa 1,2 kg (Het productgewicht van de anode zelf is 1,0 kg)
  • Fabrikant: Vetus
SKU: 11111-V120-ZINKAS50C
Μάρκα: Χρώμα: Zilver
Χρόνος παράδοσης: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Υλικό: Χρώμα: Χρώμα: Χρώμα: Zink
Μάρκα: Vetus
Κωδικός προϊόντος: Κωδικός προμηθευτή: ZINKAS50C
Κατάσταση προϊόντος: Ongebruikt
Έτσι λειτουργεί η προσφορά
1. Επιλέξτε το προϊόν
Επιλέξτε το επιθυμητό προϊόν από την ευρεία γκάμα μας
2. Καταθέστε την προσφορά σας
Συμπληρώστε το ποσό που θέλετε να προσφέρετε χωρίς υποχρέωση.
3. Περιμένετε απάντηση
Θα αξιολογήσουμε την προσφορά σας και θα σας παρέχουμε μια έγκριση ή μια αντίπροταση.
4. Συμφωνία τιμής
Είμαστε και οι δύο σύμφωνοι σχετικά με την τιμή; Τότε κάντε την παραγγελία σας.
5. Πληρώστε την παραγγελία σας
Κάντε την παραγγελία σας και πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση.
6. Λάβετε το προϊόν σας
Επιλέξτε παραλαβή ή αφήστε τους υπαλλήλους μας να στείλουν την παραγγελία σας παγκοσμίως.
Συχνές ερωτήσεις
Φωτογραφίες:
Τιμές & Προσφορές:
Στο Outlet Specialist μπορείτε να κάνετε προσφορά στην εμφανιζόμενη τιμή.
Εάν η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα λάβετε αυτόματα ένα τιμολόγιο.
Εάν η προσφορά σας δεν γίνει αποδεκτή, θα σας στείλουμε μια μη δεσμευτική αντίπροταση.
Η προσφορά είναι δεσμευτική:
Μόλις η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα δημιουργηθεί αυτόματα μια παραγγελία για εσάς.
Επιστροφές:
Σημειώστε ότι θα αφαιρέσουμε το 20% από το ποσό της αγοράς για τις διαδικασίες.