Vetus ZINKAS50C Zinc Anode Kit for 50 mm Propeller Shaft
Склад:
Разпродадени
  • Нашите цени са подлежащи на преговори. Гаранция за най-ниска цена!
  • Световна доставка DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Платете преди или след доставката с Klarna
  • Клиентите оценяват нас с 8.6
Въпроси за този продукт? Моля, свържете се с нас!
Essentiele Zinkanode voor Schroefas - Vetus ZINKAS50C
Kenmerken en Voordelen:
  • Makkelijke Montage: Tweedelige constructie voor eenvoudige installatie op de schroefas.
  • Hoogwaardig Zink Materiaal: Geschikt voor gebruik in zout wateromgevingen.
Specificaties (ZINKAS50C):
  • Type Anode: As-anode (ringzink)
  • Materiaal: Zink
  • Geschikt voor As Diameter: 50 mm
  • Buitendiameter Anode: 81 mm
  • Hoogte Anode: 71 mm
  • Gewicht (Bruto): Circa 1,2 kg (Het productgewicht van de anode zelf is 1,0 kg)
  • Fabrikant: Vetus
SKU: 11111-V120-ZINKAS50C
цвят: Zilver
Време за доставка: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Материал: Zink
Марка: Vetus
Код на продукта доставчик: ZINKAS50C
Състояние на продукта: Ongebruikt
Така работи наддаването
1. Изберете продукта
Изберете желаното изделие от нашето широко разнообразие
2. Подайте вашето предложение
Попълнете неангажиращата сума, която искате да предложите.
3. Изчакайте отговор
Ние ще оценим вашето предложение и ще ви предоставим одобрение или контрапредложение.
4. Съгласие за цена
Ако и двете страни се съгласяват с цената, направете поръчка.
5. Платете за вашата поръчка
Направете поръчка и платете преди или след доставката.
6. Получете продукта си
Изберете доставка или оставете нашите служители да изпратят вашата поръчка по целия свят.
Често задавани въпроси
Снимки:
Цени & Оферти:
При Outlet Specialist можете да направите оферта на показаната цена.
Ако вашата оферта бъде приета, автоматично ще получите фактура.
Ако вашата оферта не бъде приета, ще ви изпратим неангажираща контраоферта.
Офертата е задължителна:
След като вашата оферта бъде приета, автоматично ще бъде създадена поръчка за вас.
Връщане:
В принцип не можете да върнете покупки. Ако сте поръчали неправилен артикул и желаете да го върнете?
Обърнете внимание, ние удържаме 20% от покупната цена за обработката.
Доставка & Лично получаване:
Повечето продукти, показани онлайн, са налични за доставка веднага (в 99% от случаите).