Dometic OceanAir SRSN-395-330-R4 395 x 330 mm stor - Ekran
Şimdi al fiyatı:
Envanter:
Stokta (6 adet), gönderilmeye hazır
  • Fiyatlarımız pazarlığa açıktır. En düşük fiyat garantisi!
  • Dünya çapında gönderim DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Klarna ile teslimattan önce veya sonra ödeme yapın
  • Müşteriler bizi 8.6 ile değerlendiriyor
Bu ürün hakkında sorularınız mı var? Lütfen bizimle iletişime geçin!
Dometic OceanAir SRSN-395-330-R4 Rulo ve Perde Kombinasyonu
Önemli Özellikler ve Avantajlar
Teknik Özellikler
Bu model, SRSN-395-330-R4, 395 mm x 330 mm (genişlik x yükseklik) boyutlarında bir kesim için uygundur. Tam ürün boyutları 449 mm genişlik ve 384 mm yüksekliktir. Dış kenarın açısı R4 olup mükemmel bir oturuş sağlar. Sistem, bir karartma perdesi ve bir sineklik ile donatılmıştır.