VDO 0-30 BAR SVART RUNDT Trykk Display 12V-N02-124-138
Lager:
Utsolgt
  • Våre priser er forhandlingsbare. Laveste pris garanti!
  • Verdensomspennende frakt med DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Betal før eller etter levering med Klarna
  • Kunder vurderer oss med en 8.6
Spørsmål om dette produktet? Ta kontakt med oss!
VDO 0-30 Bar Black Round Printing Gauge 12V-N02-124-138: Nøyaktig kontroll for kjøretøyet ditt
Hovedfunksjoner:
  • Nøyaktig måling: Mål trykket fra 0 til 30 bar nøyaktig, slik at du alltid vet hvordan du skal utføre systemer.
  • Enkel installasjon: Fungerer på 12V og er designet for enkel montering i hvert kjøretøy.
Spesifikasjoner:
  • Artikkelnummer: N02-124-138
  • Merke: Vdo
  • Nå: 0-30 bar
  • Diameter: 52mm (standardstørrelse)
  • Lettelse: Ingen
  • Forbindelse: 1/8 "NPT
  • Strømforsyning: 12V
Hvorfor velge VDO -trykkmåleren?
SKU: 22222-MTO-N02-124-138
Farge: Zwart
Leveringstid: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materiale: Kunststof
Merke: VDO
Leverandørens produktkode: N02-124-138
Produktbetingelse: Ongebruikt
Spenning: 12V
Slik fungerer budgivning
1. Velg produktet
Velg det ønskede produktet fra vårt brede utvalg
2. Legg inn budet ditt
Fyll ut beløpet du ønsker å by uten forpliktelser.
3. Vent på svar
Vi vil vurdere budet ditt og gi deg en bekreftelse eller et motbud.
4. Pris bekreftet
Er vi enige om prisen? Legg da inn bestillingen.
5. Betal bestillingen din
Legg inn bestillingen din og betal før eller etter levering.
6. Motta produktet ditt
Velg henting, eller la våre ansatte sende bestillingen din over hele verden.
Ofte stilte spørsmål
Bilder:
Priser & Bud:
Hos Outlet Specialist kan du legge inn et bud på den viste prisen.
Dersom budet ditt blir akseptert, vil du automatisk motta en faktura.
Dersom budet ditt ikke blir akseptert, sender vi deg et uforpliktende motbud.
Bud er Bindende:
Så snart budet ditt er akseptert, opprettes det automatisk en bestilling for deg.
Retur:
I prinsippet kan kjøp ikke returneres. Har du bestilt feil vare og ønsker å returnere den?
Vær oppmerksom på at vi trekker 20% av kjøpesummen for håndtering.