Vetus P3C18X14R 3-blade 18 x 14 pulzier RH 30 mm
Stokk:
Esaurit
  • Il-prezzijiet tagħna huma negozjabbli. Garanzija ta' l-inqas prezz!
  • Trasport globali DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Ħallas qabel jew wara l-kunsinna ma' Klarna
  • Il-klijenti jivvalutawna bi 8.6
Għandek mistoqsijiet dwar dan il-prodott? Ikkuntattjana!
Karatteristiċi Ewlenin:
  • 3 Bladen: Toffri bilanċ eċċellenti bejn veloċità u forza ta' ġarr.
  • 18x14 Inch: Dimensjonijiet ideali għal magni tal-vapuri komuni.
  • Id-dritt (RH): Tikkontribwixxi għas-spinta t-tajba.
  • 30mm Axle Hole: Kompatibbli mal-biċċa l-kbira tal-assembli tal-propeller standard.
Speċifikazzjonijiet:
  • Marka: Vetus
  • Mudell: P3C18X14R
  • Tip: Propeller ta' 3 bladen
  • Diametru: 18 inch
  • Pitch: 14 inch
  • Direzzjoni ta' Rotazzjoni: Id-dritt (RH)
  • Diametru tal-Axle: 30 mm
  • Materjal: Mangaambrons
Vantaġġi:
  • Ittejjeb l-effiċjenza tal-fjuwil
  • Toffri vjaġġ bla xkiel u stabbli
  • Reduci vibrazzjonijiet u ħoss
  • Tiżdied il-maneġġabbiltà tal-lanċa tiegħek
  • Immadeb minn materjal ta' kwalità għolja li jiggarantixxi ħajja twila.
SKU: 11111-V120-P3C18X14R
Kulur: Brons
Żmien ta' ħlas: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Materjal: Brons
Marka: Vetus
Kodiċi tal-fornitur: P3C18X14R
Kundizzjoni tal-prodott: Ongebruikt
Hekk jaħdem il-proċess ta' offerta
1. Agħżel il-prodott
Agħżel il-prodott mixtieq mill-assortiment wiesa' tagħna
2. Ipoġġi l-offerta tiegħek
Imla l-ammont li tixtieq toffri mingħajr obbligu.
3. Stenna għal risposta
Aħna se nivvalutaw l-offerta tiegħek u nipprovdu għalik approvazzjoni jew kontra-offerta.
4. Approva l-prezz
Jekk aħna t-tnejn aħna naqblu dwar il-prezz? Imbagħad ippjana l-ordni.
5. Iħallas l-ordni tiegħek
Ippjana l-ordni tiegħek u iħallas qabel jew wara l-kunsinna.
6. Riċievi l-prodott tiegħek
Agħżel li tiġbor, jew ħalli l-impjegati tagħna jibagħtu l-ordni tiegħek madwar id-dinja.
Mistoqsijiet frekwenti
Ritratti:
Prezzijiet & Offerti:
F'Outlet Specialist tista' tagħmel offerta fuq il-prezz imqajjem.
Jekk offerta tiegħek tiġi aċċettata, tirċievi awtomatikament fattura.
Jekk offerta tiegħek ma tiġix aċċettata, aħna nibgħatu kontra-offerta mingħajr obbligu.
Offerta hija vinkolanti:
Meta offerta tiegħek tiġi aċċettata, ordni awtomatika tiġi maħluqa għalik.
Ritorn:
Innota li aħna nqassmu 20% mill-ammont tal-xiri għall-proċeduri.