De Gebo patrijspoort 375 x 175 mm ovaal is ontworpen voor waterdichte montage in de romp. Het is dus geen probleem wanneer een hellend jacht de patrijspoort blootstelt aan de druk van snelstromend water.
Eenvoudige installatie
Er hoeven geen gaten te worden geboord dankzij Gebo’s unieke klemsysteem. U hoeft alleen maar een afdichting aan te brengen tussen de patrijspoort en de romp, en daarna van binnenuit de binnenrand op de achterzijde van het buitenframe te schroeven. Zowel de rand als het frame zijn voorgeboord.
Gebo klemsysteem patrijspoorten zijn geschikt voor een wanddikte van 4 tot 23mm.
Product Name | Gebo patrijspoort 375 x 175 mm ovaal 81002005 |
---|---|
SKU | 81002005 |
EAN | 7442134672686 |
Conditie | Ongebruikt - Nieuw |
Soorten | Patrijspoorten |
Merk | Gebo |
Type | 81002005 |
Type extra | Patrijspoort 375 x 175 mm ovaal |
Weight | 5.0000 |
De Outlet Specialist gaat graag voor u op zoek. Of het nu gaat om nieuwe of gebruikte artikelen, wij helpen u graag. Via onderstaand formulier kunt u eenvoudig aangeven waarnaar u zoekt. Een van onze medewerkers zal contact met u opnemen.