Mean Well SD-100C-24 Μετατροπέας DC/DC 4,2A
Προτεινόμενη τιμή: Προτεινόμενη τιμή: Προτεινόμενη τιμή: Αγοράστε τώρα:
Απόθεμα:
Μόνο διαθέσιμο 1 προϊόν σε απόθεμα
  • Οι τιμές μας είναι διαπραγματεύσιμες. Εγγύηση χαμηλότερης τιμής!
  • Παγκόσμια αποστολή DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση με Klarna
  • Οι πελάτες μας αξιολογούν με 8.6
Ερωτήσεις σχετικά με αυτό το προϊόν; Επικοινωνήστε μαζί μας!
Περιγραφή του προϊόντος:
  • Ο Mean Well SD-100C-24 είναι ένας συμπαγής και αποδοτικός μετατροπέας DC/DC ικανός να παρέχει συνεχές ρεύμα εξόδου 4,2A στα 24V DC. Αυτός ο μετατροπέας είναι ιδανικός για χρήση σε ένα ευρύ φάσμα βιομηχανικών και ηλεκτρονικών εφαρμογών.
Χαρακτηριστικά:
  • Ευρεία τάση εισόδου: 36V έως 72V DC
  • Υψηλή απόδοση έως 92%
  • Συνεχές ρεύμα εξόδου 4,2A
  • Ρυθμιζόμενη τάση εξόδου
  • Ενσωματωμένη προστασία έναντι υπέρτασης, υπορεύματος, υπερθέρμανσης και βραχυκυκλώματος
  • Συμπαγές περίβλημα
  • Ψύξη με ελεύθερη ροή αέρα
  • Συμμόρφωση RoHS
Προδιαγραφές:
  • Τάση εισόδου: DC: 36V έως 72V DC
  • Τάση εξόδου: DC
  • Ρεύμα εξόδου: 2,2Α συνεχώς
  • Ρεύμα εξόδου αιχμής: 5.04A
  • Αποδοτικότητα: Μέχρι 92%
  • Κυματισμός & θόρυβος: p-p: < 50mVp-p
  • Θερμοκρασία λειτουργίας: -40°C έως +70°C
  • Θερμοκρασία αποθήκευσης: -°C έως +85°C
  • Περίβλημα: Μεταλλικό
  • Διαστάσεις: Μέγεθος: 76,2 x 31,2 x 25,4 mm
  • Βάρος: 250 g
Πλεονεκτήματα:
  • Ο μετατροπέας είναι εύκολος στην εγκατάσταση και τη χρήση.
SKU: 22222-RHC-SD-100C-24
Μάρκα: Χρώμα: Zilver
Χρόνος παράδοσης: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Μάρκα: Mean Well
Κωδικός προϊόντος: Κωδικός προμηθευτή: 40002692
Κατάσταση προϊόντος: Ongebruikt
Τάση: 24V
Έτσι λειτουργεί η προσφορά
1. Επιλέξτε το προϊόν
Επιλέξτε το επιθυμητό προϊόν από την ευρεία γκάμα μας
2. Καταθέστε την προσφορά σας
Συμπληρώστε το ποσό που θέλετε να προσφέρετε χωρίς υποχρέωση.
3. Περιμένετε απάντηση
Θα αξιολογήσουμε την προσφορά σας και θα σας παρέχουμε μια έγκριση ή μια αντίπροταση.
4. Συμφωνία τιμής
Είμαστε και οι δύο σύμφωνοι σχετικά με την τιμή; Τότε κάντε την παραγγελία σας.
5. Πληρώστε την παραγγελία σας
Κάντε την παραγγελία σας και πληρώστε πριν ή μετά την παράδοση.
6. Λάβετε το προϊόν σας
Επιλέξτε παραλαβή ή αφήστε τους υπαλλήλους μας να στείλουν την παραγγελία σας παγκοσμίως.
Συχνές ερωτήσεις
Φωτογραφίες:
Τιμές & Προσφορές:
Στο Outlet Specialist μπορείτε να κάνετε προσφορά στην εμφανιζόμενη τιμή.
Εάν η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα λάβετε αυτόματα ένα τιμολόγιο.
Εάν η προσφορά σας δεν γίνει αποδεκτή, θα σας στείλουμε μια μη δεσμευτική αντίπροταση.
Η προσφορά είναι δεσμευτική:
Μόλις η προσφορά σας γίνει αποδεκτή, θα δημιουργηθεί αυτόματα μια παραγγελία για εσάς.
Επιστροφές:
Σημειώστε ότι θα αφαιρέσουμε το 20% από το ποσό της αγοράς για τις διαδικασίες.