Vetus ZINKAS60C Zinc Anode Kit for 60 mm Propeller Shaft
Купете сега Цена:
Склад:
Само на разположение 1 артикул в наличност
  • Нашите цени са подлежащи на преговори. Гаранция за най-ниска цена!
  • Световна доставка DHL, UPS, FedEx, PostNL
  • Платете преди или след доставката с Klarna
  • Клиентите оценяват нас с 8.6
Въпроси за този продукт? Моля, свържете се с нас!
Vetus ZINKAS60C Zinc Anode Kit for 60 mm Shaft � Essential Corrosion Protection
Protect your valuable shaft and other metal parts underwater with the Vetus ZINKAS60C Zinc Anode Kit, specially designed for a shaft with a diameter of 60 mm. This high-quality zinc anode is your first line of defense against electrolytic corrosion in salt and brackish water, significantly extending the lifespan of your boat parts.
Product Features and Specifications
  • SKU: ZINKAS60C
  • Material: Zinc (ideal for salt/brackish water)
  • Type of Anode: Shaft Anode (Collar Model)
  • Suitable for Shaft Diameter: 60 mm
  • Weight: Approximately 1.87 kg (up to 2.60 kg may occur, depending on the source)
  • Anode Outer Diameter: Approximately 105 mm
  • Height: Approximately 96 mm to 100 mm
SKU: 11111-V120-ZINKAS60C
цвят: Zilver
Време за доставка: Op voorraad - 1 tot 4 Werkdagen
Материал: Zink
Марка: Vetus
Код на продукта доставчик: ZINKAS60C
Състояние на продукта: Ongebruikt
Така работи наддаването
1. Изберете продукта
Изберете желаното изделие от нашето широко разнообразие
2. Подайте вашето предложение
Попълнете неангажиращата сума, която искате да предложите.
3. Изчакайте отговор
Ние ще оценим вашето предложение и ще ви предоставим одобрение или контрапредложение.
4. Съгласие за цена
Ако и двете страни се съгласяват с цената, направете поръчка.
5. Платете за вашата поръчка
Направете поръчка и платете преди или след доставката.
6. Получете продукта си
Изберете доставка или оставете нашите служители да изпратят вашата поръчка по целия свят.
Често задавани въпроси
Снимки:
Цени & Оферти:
При Outlet Specialist можете да направите оферта на показаната цена.
Ако вашата оферта бъде приета, автоматично ще получите фактура.
Ако вашата оферта не бъде приета, ще ви изпратим неангажираща контраоферта.
Офертата е задължителна:
След като вашата оферта бъде приета, автоматично ще бъде създадена поръчка за вас.
Връщане:
В принцип не можете да върнете покупки. Ако сте поръчали неправилен артикул и желаете да го върнете?
Обърнете внимание, ние удържаме 20% от покупната цена за обработката.
Доставка & Лично получаване:
Повечето продукти, показани онлайн, са налични за доставка веднага (в 99% от случаите).